за компанијата

Ningbo фокус студиската опрема Co, Ltd е професионална производителот за фото и видео опрема и Ахи-tech компанија интегриран со истражување и маркетинг. Во моментов, компанијата има 50.000 squaremeters на фабрички згради, 14 произведуваат линија equippedwith напредни опремата за производство, со водечки во индустријата технологија на обработка, за да се обезбеди sustainedand стабилен квалитет на производите. Компанијата има персонал of400 со силна R & D инженерски тим и salesteam. Годишен приход од повеќе од 15 милиони американски долари. продолжи раст во продажбата

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns01
WhatsApp Онлајн Chat!