Rreth kompanisë

Ningbo bashkë pajisje fokus studio, Ltd, është një prodhues profesional për foto dhe video pajisje dhe kompani ahi-tech integruar me kërkime dhe marketing. Aktualisht, kompania ka 50.000 squaremeters të ndërtesave të fabrikës, 14 prodhojnë linjë equippedwith pajisje të përparuara të prodhimit, me teknologji të përpunimit të industrisë-udhëheqëse, për të siguruar sustainedand produkte të qëndrueshme të cilësisë. Kompania ka një staf of400 me një R & D ekip të fortë inxhinieri dhe salesteam. Të ardhurat vjetore më shumë se 15 milion USD. Rritja e vazhdueshme në shitje

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns01
WhatsApp Online Chat!